Булига не здається, депутати — впираються

Ситуація довкола неукладення контракту з Олександром Булигою на посаду директора Рівненського краєзнавчого музею нагадує своєрідну гру. Чи обранці Рівненщини очікують, що Олександрові Булизі набридне боротися за посаду, чи останній сподівається, що депутати таки колись за нього проголосують.

Олександр Булига ще на посаді. Фото з відкритих джерел

Попри обіцянку поставити “питання Булиги” на повторне голосування під час другого пленарного засідання 26-ї сесії Рівненської облради 19-го червня, зробити цього так і не вдалося. Екс-директор РОКМ знову звернувся із заявою до Рівненської облради щодо повернення до питання його призначення на посаду директора Рівненського краєзнавчого музею. Однак голосів аби включити це питання повторно до порядку денного не знайшлося. У кулуарах депутати перемовлялися: “Нехай би вже працював…”. Але вперто необхідну кількість голосів не дають. З тим і пішли на канікули.

Нині колишній директор РОКМ — офіційно безробітний і перебуває на обліку в центрі зайнятості. Утім, активної професійної діяльності й зв’язків з колегами.не полишає. Зокрема, відвідує практично всі музейні заходи (і в інших містах також), готується до конференції в Німеччині, веде активне спілкування у соціальних мережах. А головне — вірить, що таки знову переступить поріг рідного закладу, якщо й не в статусі керівника, то принаймні в якості працівника на іншій посаді.

Це цікаво  Драккар потроху будується
Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...