Депутати не хочуть, щоб музеєм керував Олександр Булига

Рівненський обласний краєзнавчий музей продовжуватиме очолювати Олександр Булига в статусі виконувача обов’язків. Обранці громади Рівненщини вперто не хочуть затверджувати багаторічного керівника закладу на посаді. Попри те, що 31 серпня спеціальна конкурсна комісія, яка складається з депутатів, посадовців ОДА і громадських активістів, підтримала кандидатуру Олександра Булиги, обласні депутати під час чергової сесії знову не продовжили з ним контракт. Хоча, відповідно до закону України “Про культуру”, обласна рада зобов’язана призначити переможця конкурсу керівником комунального закладу культури не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу. Але за проект рішення про призначення Олександра Булиги проголосували лише 16 обранців.
Перший заступник голови Рівненської облради Сергій Свисталюк, пояснюючи журналістам позицію депутатів, зокрема зазначив, що, мовляв, з цим керівником музей не розвивається. Натомість, за чутками, які підтверджують і працівники музею, на посаду директора при підтримці певних депутатів претендує 40-річна спеціаліст відділу інформації Держархіву Рівненської області Тетяна Самсонюк.
Тимчасовий контракт в Олександра Булиги закінчується 30 вересня. Чи проект рішення щодо призначення Олександра Булиги винесуть повторно на наступну сесію, а чи рада оголосить новий конкурс, наразі невідомо.

Це цікаво  У Рівному волонтери узялися за відновлення надмогильних плит родичів відомого письменника
Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...