Судитися із забудовником — собі дорожче

Попри протести громадськості й судові позови “висотка” за краєзнавчим музеєм у Рівному потроху “росте”. Утім, наразі забудовник може почуватися безпечно — ніхто до нього вже не позивається.
Як відомо, Рівненський краєзнавчий музей намагався через суд скасувати рішення міської ради Рівного 2008 року про виділення земельної ділянки поруч із музеєм , де забудовник нині зводить багатоповерхівку. Оскільки численні протести громадськості ні до чого не призвели, то працівники музею у такий спосіб сподівалися зупинити будівництво, яке, на їхню думку, може зашкодити і будівлі музею, і зіпсувати архітектурний ансамбль у тій історичній місцині.
До розгляду справи суд мав приступити в травні, однак напередодні засідання музей відмовився від позову. Такі дії директор музею Олександр Булига пояснив так:
– Ми, на жаль, не маємо можливості змагатися із забудовником. У разі програшу справи, ми ризикували зазнати фінансового краху. Адже забудовник у зустрічному позові вимагав сплатити 400 тисяч гривень збитків, за простій техніки тощо. Нам могли заблокувати рахунки. Тому, порадившись з колективом, ми вирішили відмовитися від позову.
Як відомо, депутати обласної ради також поставилися до позову музейників скептично, мовляв, слід було б не до міськради позиватися, а опротестовувати дозвіл на будівництво багатоповерхівки. А тим часом, робота на будівельному майданчику на вулиці Толстого йде повним ходом.

Це цікаво  Книга Хаї Мусман “Місто моє розстріляне” – документ, що звинувачує нацизм
Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...