У Рівному встановили перший вказівник місцевих пам’яток старовини

У четвер, 24 травня, на історичній вулиці міста — Замковій — встановлено перший декоративний стовп, який вказує напрямки до розташування місцевих пам’яток. Цим започатковано процес відновлення туристичного статусу Рівного. На першому вказівникові, встановленому на вулиці Замковій навпроти дороги, що веде до стадіону “Авангард”, декоративні стрілки показують напрямки, за якими можна підійти до п’яти історичних об’єктів: будинку музею, так званого бункера, розкопок на місці розташування замку-палацу Несвицьких-Любомирських, алеї кованих скульптур і туристично-інформаційного центру. На стрілках також вказано відстань у метрах до кожного об’єкта. Написи виконано українською та англійською мовами.

Перший стовп виглядає ще не зовсім презентабельно з укріпленням, вигаданим комунальниками

Як повідомив начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко, усього по місту буде встановлено 21 такий стовп-вказівник. А ще— 15 “капітельок” на місцях, де колись були розташовані знакові для міста об’єкти, які не дожили до наших днів. Також на майже 150-ти рівненських історичних будинках буде вивішено інформаційні таблички. Як виявилося, зазначив Тарас Максименко, це не така проста робота й зробити її швидко не вдасться. Зокрема, для встановлення табличок на будинках потрібно буде отримати згоду власників.

“Чемні” автомобілісти тут таки облюбували новий стовп

Паралельно зі встановленням вказівників ведуться роботи з відкриття туристично-інформаційного центру, каже Тарас Максименко. Як відомо, приміщення для нього встановили ще в січні цьогоріч неподалік пам`ятника Марії Несвицькій. Загалом, як зазначає Тарас Максименко, коли всі ці роботи буде завершено, наш обласний центр посяде гідне місце на туристичній мапі України. Оцінити це зможуть і мешканці Рівного, і гості міста.

Це цікаво  Пиляти коректно, чи ні, або Поневіряння старого фонтана
Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...