Львівська балерина Барбара Бітнерувна на унікальних світлинах

Четвертого вересня 1924 року у Львові народилась Барбара Бітнерувна (Bittnerowna), яка в майбутньому стала відомою артисткою та балериною в Польщі.

Барбара Бітнерувна

Відомо, що першою для неї стала львівська сцена. На ній вона розпочала свої виступи уже в 11 років. Перші уроки танцю викладали їй львів’янин Станіслав Фалішевський. Пізніше по переїзді до Варшави, вона продовжила навчатись у Зигмунта Домбровського.

Барбара Бітнерувна

Успішно працювала Барбара Бітнерувна в театрах міст Познань, Варшава та Битом. В 1960-1965 році працювала в естрадній групі «Арабеск», а з 1965 року у варшавській, краківській оперетах, де була примою балериною. Активно гастролювала країнами Європи.

Барбара Бітнерувна

В 1970-х роках вона співпрацювала з багатьма театрами як режисерка, займалась сценографією та хореографією, навчала молодих балерин.

Барбара Бітнерувна

Померла 4 квітня 2018 року, була похована у місті Сколімуві (Польща). За життя Барбара Бітнерувна була нагородженна численними відзнаками за роботу, вона отримала перемоги в багатьох конкурсах. Серед найцінніших нагороди із Венеції (Італія) на Міжнародному конкурсі танця у 1956 році.

Барбара Бітнерувна

Сьогодні ми підготували чудову фотопідбірку світлин Барбарп Бітнерувни, адже окрім таланту, вона була неперевершена красуня.

Тетяна Яцечко-Блаженко

Джерело: photo-lviv.in.ua/lvivska-baleryna-barbara-bitneruvna-na-unikalnyh-svitlynah/

Це цікаво  Нащо коронному гетьману віагра: про життя і смерть Станіслава Конецпольського
Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...