На продовження проекту “Таємничі підземелля Рівного” потрібно трохи більше мільйона гривень

Власне ці кошти було закладено в міському бюджеті на реалізацію програми “Таємничі підземелля Рівного. Культурна спадщина як елемент інтерактивного вивчення історії краю” ще торік. Однак скористатися ними управління культури і туризму через певні причини не змогло.

У підземеллі на території Рівненського парку імені Шевченка

Днями відбулося засідання бюджетної комісії Рівнеради, під час якого заступник начальника управління культури і туризму Андрій Ткачук звернувся до депутатів з проханням невикористані торік кошти перенести на 2019 рік. Неосвоєння коштів Андрій Ткачук пояснив тим, що тоді не було отримано дозволів з Києва на роботи в підземеллі на території парку імені Шевченка. За словами Андрія Ткачука, тепер є все, щоб почати роботи вже навіть у липні цьогоріч. Проведено тендери, укладено угоди, розроблено проектно-кошторисну документацію та отримано висновок державної експертизи. Навіть договір з генпідрядником вже укладено. Тендер з визначення генпідрядника будівництва виграла компанія “Реноме”.

Члени бюджетної комісії підтримали рішення про внесення змін до затвердженої раніше Рівнерадою програми реалізації проекту. А саме – дали дозвіл на використання виділених торік коштів. Ідеться про суму один мільйон 54 тисячі гривень. Якщо депутати Рівнеради підтримають рішення бюджетної комісії, то вже незабаром ми побачимо початок будівельних робіт у міському парку. А тим часом розкопки перебувають у стадії консервації. Завершити роботи з реалізації проекту планують уже цьогоріч, аби в наступному році “Таємничі підземелля” вже могли зустрічати перших відвідувачів.

Нагадаємо, в 2017 році міське управління культури і туризму виграло грант від Євросоюзу на реалізацію проекту “Таємничі підземелля Рівного” в сумі 443 тисячі євро, що становить 90 відсотків від його загальної вартості. Решту десять відсотків, а це майже півтора мільйона гривень, мають надати з міської скарбниці.

Це цікаво  Занедбаний маєток графині Шувалової на Рівненщині: які плани має влада та чому дійшло до суду

Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...