Рівненщина не транзитна – Рівненщина туристична

До Всесвітнього дня туризму, який відзначають 27 вересня, на Рівненщині підсумували черговий етап туристичної гри-квесту “На власні очі”, урочисто погасили колекційні поштові марки з малюнками туристичних принад краю і вручили почесні грамоти облради, облдержадміністрації, управління культури і туризму. Про це повідомили з прес-служби Рівненської облради.

Світлана Богатирчук-Кривко і Сергій Свисталюк вітають переможців

На переконання першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка, туристична галузь на Рівненщині активно розвивається. Як доказ цьому наводить зокрема цьогорічну гру-квест, яка привертає увагу до цікавих для туристів об’єктів, розташованих на території нашої області. З нагоди Всесвітнього дня туризму та особистий внесок в розвиток дитячого туризму Почесну грамоту і відзнаку обласної ради Сергій Свисталюк вручив завідувачці методичним відділом обласної станції юних туристів Руслані Євпак. Призи отримали також переможці ІІІ етапу гри-квесту “На власні очі”. Головною умовою для здобуття призового місця було – персонально відвідати 32 туристичних об’єкти Рівненщини, зображені на колекційних марках-малюнках Олексія Огня, зафіксувати це на фото, надавши оригінали їх організаторам, а марки з об’єктами вклеїти у спеціальний персональний Паспорт мандрівника. Переможці гри-квесту разом із Сергієм Свисталюком та заступником голови Рівненської ОДА депутатом облради Світланою Богатирчук-Кривко урочисто погасили кілька марок.

Урочисте погашення марок

Затим охочі могли надіслати своїм друзям чи родині унікальну листівку з погашеною маркою і привітанням, опустивши її в святкову скриньку Укрпошти. Як зазначив керівник Рівненської дирекції Укрпошти Олег Обоїста, підприємство планує налагодити серійний випуск марок із зображенням туристичних родзинок Рівненщини, щоб відкрити наш туристичний край усій Україні. А тим часом обмежений наклад марок має з’явитися в продажу з 26 вересня.
Окрім цього, присутні мали нагоду пригоститися ексклюзивними цукерками одного з виробників солодощів на Рівненщині, які випустили зі спеціальним логотипом “Рівненщина туристична”.

Це цікаво  “Велика Реставрація” дісталась Острога
“Туристичний” смаколик

За повідомленням прес-служби Рівненської облради
Фото з сайту облради

Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...