Відкривати Україну в Польщі допомагає ролик про “тунель кохання” у Клевані

Наблизити Україну до Європи, відкривати її туристичну привабливість допомагатиме новий медіапроєкт, який стартував у польській столиці Варшаві. У ньому представлено і Рівненщину.

У громадському транспорті Варшави з 19 жовтня демонструють відеоролики про цікаві місця України. Про це повідомляє “Європейська правда”.  На 400-х екранах у 170-ти автобусах Варшави щогодини можна переглянути 30-секундні ролики про Україну, супроводжувані субтитрами польською мовою. Це короткометражки про Україну, її унікальні місця, архітектурні пам’ятки, цікавих людей.

Угоду на невизначений термін про показ роликів уклали між медіапроєктом Ukraїner та польською компанією AMS S.A., яка створює та надає відеоконтент для трансляції у громадському транспорті, розповіла продюсер медіапроєкту Ukraїner Наталія Панченко. “Для нас це — виконання місії публічної дипломатії та презентація полякам туристичної привабливості України”, – наголосила наталія Панченко.

Наразі можна подивитися п’ять роликів, але щокварталу автори проєкту планують додавати ще декілька відео. Цікаво, що серед перших п’яти короткометражок Ukraїner відзняв і ролик про унікальну місцину на Рівненщині — клеванський “тунель кохання”. Інші відеоролики познайомлять поляків з островом Хортиця в Запоріжжі, наскельною фортецею Тустань у Карпатах, Олеським замком та Дрогобичем.

Це цікаво  Музейники вважають, що Олександра Булигу незаконно не затвердили на посаді
Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...