“Патріотичні екскурсії Рівненщиною” розпочнуться на Острожчині

Дізнатися про туризм усе, обмінятися досвідом, а ще — ознайомитися з туристичним потенціалом мальовничої історичної Острожчини зможуть учасники Всеукраїнського туристичного форуму “Патріотичні екскурсії Рівненщиною”.

Дермань, монастир. Фото з мережі інтернет

Відбудеться знакова подія напередодні Всесвітнього Дня туризму, який відзначають, у тому числі й в Україні, 27 вересня. На триденний з’їзд (25-27 вересня) в Острозькому районі зберуться понад 30 експертів туристичної справи з усіх куточків України. Це менеджери туристичних компаній, екскурсоводи, власники агросадиб, спеціалісти профільних управлінь органів місцевого самоврядування, члени громадських організацій, краєзнавці, журналісти. Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА. Презентація туристичножливостей Острожчини на Всеукраїнському рівні – це ініціатива власниці садиби зеленого туризму “Українська хата”, що в селі Батьківці, Людмили Франковської. Ця ідея виникла в неї за два роки активної участі в проекті “Патріотичні екскурсії Україною”, який започаткував київський журналіст Сергій Бахін. За цей час Всеукраїнські форуми вже відбулися в Києві, Дніпрі, Харкові, Чернівцях. Нині зустрічає його й Рівненщина.
Гості форуму зможуть побачити туристичні цікавинки Острога, Межиріч, Новомалина. Також відвідають Дермань і Гурби, що в Здолбунівському районі. Учасники також презентуватимуть власні авторські патріотичні екскурсії, пов’язані з їхніми рідними місцями.
Всеукраїнський форум “Патріотичні екскурсії Рівненщиною” відбудеться за підтримки управління молоді і спорту Острозької міської ради та Острозької райдержадміністрації, управління молоді і спорту Рівненської облдержадміністрації, повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Це цікаво  Рідкісні видання “Кобзарів” можна побачити на виставці в Рівненському краєзнавчому музеї
Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...