Призначення Олександра Булиги знову розглядатиме сесія

Вочевидь, про остаточну крапку в так званій справі Булиги говорити ще зарано. Принаймні його призначення на посаду директора Рівненського краєзнавчого музею знову розглядатимуть депутати облради під час чергової сесії 14-го червня.

Як відомо, у вересні 2018-го кандидатуру Олександра Булиги депутати не погодили, попри те, що 31 серпня конкурсна комісія з проведення конкурсного добору на керівника КЗ “Рівненський обласний краєзнавчий музей” обрала саме його. Тоді лише 16 депутатів проголосували за Олександра Булигу на сесії. Водночас, працівники музею тоді були проти зміни керівництва закладу.

А тим часом серед проектів рішень Рівненської облради, запланованих до розгляду на пленарному засіданні 14 червня, з’явився проект рішення про контракт з Олександром Булигою. У документі пропонується облраді “укласти контракт з Булигою Олександром Степановичем на посаді директора комунального закладу “Рівненський обласний краєзнавчий музей” Рівненської обласної ради з 14 червня 2019 року по 13 червня 2024 року”. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію облради з економічних питань та комунальної власності.

Олександр Булига під час засідання комісії (фото 2018 року)

У преамбулі проекту рішення також зазначається — “за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, згідно з поданою заявою”. Відтак, сьогодні, в понеділок, 3 червня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань (голова Алла Черній), члени якої ухвалили рішення рекомендувати винести це питання на розгляд сесії. Олександр Булига так прокоментував ситуацію:

Я як переможець конкурсу на заміщення посади директора КЗ “РОКМ” звернувся до голови обласної ради щодо повторного розгляду цього питання на сесії. На комісію мене запросили, але слова не надали. Голова комісії Алла Черній попросила надати документи аудиторської перевірки, що і зробила присутня на засіданні в.о. директора РОКМ Самсонюк.

Як зазначив Олександр Булига, він і далі боротиметься за повернення на посаду директора музею. Тепер слово за обранцями області. А керівництво закладом поки що тимчасово виконує Тетяна Самсонюк.

Це цікаво  Росія погрожує криміналом за демонтаж пам’ятника в Рівному. Шакирзян іронізує
Оцініть будь-ласка публікацію
(Поставлено оцінок: 1, середня: 3,00)
Загрузка...