Проект про вивчення підземель Рівного підпишуть третього квітня

У вівторок, 3-го квітня, в залі засідань міськвиконкому відбудеться урочисте підписання контрактних документів Єврокомісії щодо проекту “Містичні підземелля Рівного. Культурна спадщина, як елемент інтерактивного вивчення локальної історії”. Про це повідомляє сайт управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому.
Як відомо, цей проект реалізовуватиметься завдяки коштам Єврокомісії та співфінанcування міської влади. Під час заходу також відбудеться презентація передпроектної пропозиції та концепції другої черги реконструкції літньої естради парку імені Шевченка. Буде оприлюднено концепцію візуального рішення елементів благоустрою та облаштування входу до законсервованої та музеєфікованої пам’ятки архітектури місцевого значення, повідомляється на сайті. Як відомо, йдеться про розкопки на території парку імені Шевченка, в результаті яких виявлено достеменно невідомого поки що походження підземні приміщення. Як раніше повідомляв начальник управління кльтури і туризму міськвиконкому Тарас Максименко, у розкопаних приміщеннях планується влаштувати квест-кімнати для активного відпочинку підлітків. Водночас, запропонований проект благоустрою передбачає створення єдиного комплексу з майданчиком літньої естради парку.
Управління культури і туризму запрошує до участі в презентації та подальшого обговорення пректу архітекторів, проектантів, фахівців містобудування, істориків, краєзнавців, журналістів — усіх охочих. У заході братимуть участь міський голова Рівного Володимир Хомко та керівник сектору культури і громадянського суспільства Єврокомісії в Україні Тетяна Шульга.

Це цікаво  Рівненщина архітектурна — на подвір'ї Рівненського краєзнавчого музею
Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...