Рівному за розвиток туризму тільки подякували

Названо українські міста, які за розвиток туристичної індустрії здобули нагороди від комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Рівного, на жаль, серед них немає.

Такі інформаційні таблички нині встановлено на усіх нововиявлених пам’ятних місцях і об’єктах Рівного

Як повідомляє Zruchno.Travel, подія, коли комітет ВР вручає нагороди за ініціативність міст у розвитку туризму, в Україні відбулася вперше. За підсумками рейтингового анкетування. у номінації “Кращі малі міста України” переможцями стали Кам’янець-Подільський і Трускавець. Нагороди в номінації “Кращі середні міста України” отримали Запоріжжя, Івано-Франківськ і Луцьк.

Нагороди в категорії “Кращі великі міста України” вибороли Львів, Київ, Одеса і Харків. Окремо було відзначено громадські туристичні ініціативи Тернополя і розвиток медичного туризму в Дніпрі.

Оцінювали туристичну “спроможність” міст за 15-а показниками, як от: наявність програми розвитку туризму та інформаційно-туристичних центрів, участь міст у туристичних виставках, наявність бренд-буку міста, проведення унікальних туристичних подій та фестивалів. Аналізували також ефективність витрат і результативність проведення заходів. Опитування проходило в електронному вигляді. Анкету запропонували до заповнення усім українським містам — обласних і більшості райцентрів. Однак долучилися до рейтингового опитування лише 25 міст.

Рівне, яке останнім часом докладає чимало зусиль аби посилити свою туристичну привабливість, також брало участь у своєрідному змаганні. Але отримало лише спеціальну подяку від комітету. Такі ж подяки отримали й Вiнниця, Кpoпивницький, Микoлаїв, Ужгopод, Чepкаси та Чepнігів.

Це цікаво  Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту: фото пам'ятних місць Острожчини
Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...