На Оствиці будують вхідну браму

У парку історичної реконструкції “Городище Оствиця”, що розкинувся на правому березі озера Басів Кут у Рівному, зводять вхідну браму-вежу. Давнє городище, що вже встигло стати одним із улюблених місць відпочинку рівнян, дедалі більше набирає обрисів старовинного містечка-парку з облаштованою інфраструктурою.

Як відомо, Оствиця за нетривалий період свого існування вже встигла завоювати симпатії рівнян та зацікавити гостей міста. Наразі розбудова парку триває. У планах організаторів — облаштувати поруч з городищем автомобільну стоянку для відвідувачів, очистити меліоративні рови. Сподіваються, що завдяки цьому унікальний об’єкт наступного літнього сезону стане ще більш зручним і привабливим для відпочинку й проведення різного роду фестивалів та культурних заходів.

На Оствиці засніжило, але роботи тривають
Так виглядатиме майбутня вхідна брама-вежа на Оствиці

Як повідомляє на фейсбук-сторінці “Оствиця” автор проєкту “Городище Оствиця” Юрій Ойцюсь, нині в історичному парку тривають роботи зі спорудженню вхідної брами-вежі. Вона буде з дерев’яних колод, і виглядатиме так, як виглядали подібні брами на наших землях у ранньому Середньовіччі.

За словами Юрія Ойцюся, брама слугуватиме й для захисту території городища-парку. Як він каже, туди заїжджають мотоциклами, скутерами, їздять по доріжках, що руйнує їх. Аби ще недобудований парк не потерпав від нічних гостей і вандалів, територію планують зачиняти на ніч. Власне для цього й зводиться брама.

Будівельні роботи розпочато цьогоріч у жовтні, а завершити планують вже до кінця 2021-го року. А тим часом на Оствиці вже встановили першу камеру відеоспостереження.

Фото з фейсбук-сторінки Оствиця

Це цікаво  Відкривати Україну в Польщі допомагає ролик про “тунель кохання” у Клевані
Оцініть будь-ласка публікацію
(Ще немає оцінок)
Загрузка...