Шматочок Грузії “розмістився” в Рівненському краєзнавчому музеї

Фотовиставка “Із Грузії з любов’ю”, що відкрилася 19 червня в Рівненському краєзнавчому музеї, є фотозвітом дев’ятьох українських митців, які цієї весни побували в сонячній Грузії. До складу такої творчої команди, яких запросили грузинські колеги, увійшли фотомитці з Рівного, Одеси і Києва. Головним ініціатором і організатором цього творчого туру був відомий рівненський фотохудожник Олександр Харват.

Фотомитці Світлана Кравчук, Олександр Харват, Тетяна Вакулюк

Світлана Кравчук, Тетяна Вакулюк, Олена Корнєєва, Ігор Курильчук і Олександр Харват із Рівного, які вже не вперше беруть участь у спільних фотопроектах і побували в багатьох містах і країнах, розповіли про принади і особливості Грузії, яку вони для себе відкрили. Рівнян вразила нова сучасна кавказька країна, яка пережила лихоліття воєн і революцій і створила нове правове суспільство, що стрімко розвивається.
Країна гір, винограду, древньої історії і неймовірно щирих гостинних людей залишила в українських фотомайстрів яскраві враження, які вони ретранслюють через свої світлини. Неповторні картини природи, пам’ятки історії, а ще більше – люди з їхніми позитивними емоціями, безпосередністю і відвертістю зображені на 70-ти світлинах.

Автори-учасники виставки

Участь в організації і відкритті виставки взяли представники Центру україно-грузинської дружби “Сакарвело”, який діє в Рівному (голова правління Валерій Парфенюк). Це товариство є невеличким острівцем Грузії в Рівному, що допомагає усім охочим пізнати цю чарівну країну через вивчення грузинської мови, культури, традицій, через прекрасну грузинську пісню, традиційну кухню. На відкритті виставки звучали пісні у виконанні членів “Сакарвело”, серед яких є і відомий рівненський музикант Валерій Марченко.
Виставка діятиме до 15 липня.

Це цікаво  Чи стане історична будівля в Рівному Художнім музеєм?
Оцініть будь-ласка публікацію
(Поставлено оцінок: 1, середня: 1,00)
Загрузка...